UE
UE
2BeBio
PROW 2014 - 2020

„EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH: EUROPA INWESTUJĄCA W OBSZARY WIEJSKIE”.

OPERACJA MAJĄCA NA CELU ZWIĘKSZENIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT CERTYFIKOWANYCH PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH DEDYKOWANYM NIEMOWATLĘTOM, KOBIETOM W CIĄŻY I KARMIĄCYM POPRZEZ ZINTENSYFIKOWANE DZIAŁANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNE.

WSPÓŁFINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PODDZIAŁANIA 3.2 „WSPARCIE DZIAŁAŃ INFORMACYNYCH I PROMOCYJNYCH REALIZOWANYCH PRZEZ GRUPY PRODUCENTÓW NA RYNKU WEWNĘTRZNYM” PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020.

PRZEWIDYWANE WYNIKI OPERACJI TO ZMIANA NAWYKÓW KONSUMENCKICH ODBIORCÓW - ZWRACANIE UWAGI NA CERTYFIKOWANE PRODUKTY EKOLOGICZNE.

Nie mamy nic do ukrycia! Trzymasz nasz produkt w ręku? Śmiało wpisz czterocyfrowy kod z opakowania. Mała podpowiedź, zaczyna się on od liter „LU”. Dzięki naszej innowacyjnej wyszukiwarce dowiesz się skąd pochodzą poszczególne składniki, a także uzyskasz dostęp do pełnego pakietu badań, które zostały wykonane. Teraz już wiesz, dlaczego jesteśmy pewni, że dajemy Ci to, co natura ma najlepszego.

Dowiedz się więcej
Dlaczego zupy dla mam?

Dlaczego zupy dla mam?

Mamy propozycję – wejdźmy w komitywę. My zapewnimy solidną podstawę posiłku (która de facto może stanowić pełnowartościowe danie), a Ty skomponujesz ją w zgodzie z własnymi preferencjami. Zamień gotowe, wielokrotnie przetworzone posiłki w słoiczkach na to, co natura oferuje najlepszego. Podaruj swojej rodzinie czas i wspólny posiłek. A my zajmiemy się resztą.

Pozytywna opinia

Tak, to prawda! Nasze innowacyjne mieszanki warzyw BIO w postaci zupy buraczkowej, zupy dyniowej i zupy jarzynowej uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Certyfikat ten zawdzięczamy temu, że monitorujemy cały proces siania, dojrzewania i zbioru warzyw, które później stanowią zbilansowany posiłek dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią i dzieci po 7 miesiącu życia. Mało tego! Kontrolujemy także stan gleby, na której rosną nasze uprawy, a także pola obok nich. Dlatego też możesz być pewna, że nasze produkty są strzeżone niczym skarby. Choć nie ukrywamy, że staramy się im nie przeszkadzać – nasze uprawy dojrzewają w rytmie natury.

BIO dla mam

BIO dla mam

Nasze produkty to gotowe, zbilansowane w taki sposób diety, by pokryć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią i dzieci podczas ich pierwszych posiłków. Każdą z naszych zup możesz doprawić tak, jak lubisz lub dodać do niej ulubione warzywo. Zadbaj o swoją pociechę – ugotuj jej pełnowartościowy posiłek, wolny od polepszaczy smaku. Przecież doskonale wiesz, jaki smak ma mieć Twój posiłek. Wejdźmy w komitywę! My dostarczymy Ci to, co natura ma najlepszego, a Ty przyrządzisz to najlepiej, jak potrafisz. Sukces gwarantowany!

Bio dla dzieci

Bio dla dzieci

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego tak bardzo zależy nam na tym, by młode pokolenie jadło posiłki przygotowane z produktów BIO. Odpowiedź jest bardzo prosta! Dobre, czyli nie tylko smaczne, ale także pełne witamin i minerałów, wolne od sztucznych substancji i nawozów, produkty to gwarancja prawidłowych nawyków żywieniowych i rozwoju dziecka.