UE
UE
2BeBio
PROW 2014 - 2020

„EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH: EUROPA INWESTUJĄCA W OBSZARY WIEJSKIE”.

OPERACJA MAJĄCA NA CELU ZWIĘKSZENIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT CERTYFIKOWANYCH PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH DEDYKOWANYM NIEMOWATLĘTOM, KOBIETOM W CIĄŻY I KARMIĄCYM POPRZEZ ZINTENSYFIKOWANE DZIAŁANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNE.

WSPÓŁFINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PODDZIAŁANIA 3.2 „WSPARCIE DZIAŁAŃ INFORMACYNYCH I PROMOCYJNYCH REALIZOWANYCH PRZEZ GRUPY PRODUCENTÓW NA RYNKU WEWNĘTRZNYM” PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020.

PRZEWIDYWANE WYNIKI OPERACJI TO ZMIANA NAWYKÓW KONSUMENCKICH ODBIORCÓW - ZWRACANIE UWAGI NA CERTYFIKOWANE PRODUKTY EKOLOGICZNE.

Dlaczego zupy dla mam?

Dlaczego zupy dla mam?

Dlaczego przygotowaliśmy mieszanki warzyw BIO gotowe do stworzenia na ich bazie wyśmienitych zup BIO? Bo głęboko wierzymy w to, że dostarczenie prostych, ale najlepszej jakości składników, bezpośrednio wpłynie na rozwój i kształtowanie postaw przyszłych pokoleń. A trzeba przyznać, że nasze surowce pochodzą wprost z natury. Dlatego proponujemy zacząć wprowadzać posiłki na bazie naszych produktów do swojej diety w okresie:

– ciąży, bo wtedy do płodu przedostają się wartości odżywcze, ale i powstają pierwsze szlaki smakowe Twojej pociechy,

– karmienia, bo do pokarmu przenikają smaki i wartości odżywcze dobre dla dziecka,

– wprowadzania pierwszych posiłków do diety malucha (najlepiej po 7 miesiącu życia lub wcześniej – zblendowane), bo rozpoznaje ono już posiłki z okresu rozwoju płodowego i karmienia.

Widzisz jakie to proste? Dostajesz od nas produkt, który możesz dostosować do własnych potrzeb, a jednocześnie masz pewność, że to, co znajduje się w Twojej kuchni, jest najlepszym, co oferuje natura. Wolne od nawozów, polepszaczy smaku czy zagęszczaczy – zwyczajnie bezpieczne. Skąd to wiemy? Na naszych półkach stoją wykonane przez wyspecjalizowane laboratoria opasłe tomy z badań, które zawierają dane dotyczące każdego etapu dojrzewania warzyw, stanu gleby, na której rosną, i pól obok.

Mamy propozycję – wejdźmy w komitywę. My zapewnimy solidną podstawę posiłku, która de facto może stanowić pełnowartościowe danie, a Ty skomponujesz ją w zgodzie z własnymi preferencjami. Zamień gotowe, wielokrotnie przetworzone posiłki w słoiczkach na to, co natura oferuje najlepszego. Podaruj swojej rodzinie czas i wspólny posiłek. A my zajmiemy się resztą.

Artykuły dedykowane dla mam

Jak myślicie po co nam witaminy i minerały? Część I

Niedobór witamin i minerałów może zaburzyć prawidłowy rozwój i funkcjonowanie naszego organizmu, a nawet zagrażać życiu i zdrowiu. Składniki mineralne to pozostałości w postaci popiołu
i stanowią zaledwie 4% masy ciała. Nasz organizm nie ma możliwości ich wytworzenia
i możemy ich dostarczyć prawie wyłącznie w dobrze zbilansowanej diecie.  Minerały dzielimy na dwie grupy: makroelementy i mikroelementy.

Czytaj dalej

Domowe lody

Próbowaliście kiedyś zrobić własne lody? Pokażemy Wam jak zrobić to w mniej niż 6 godzin bez użycia maszyny do lodów!

Czytaj dalej

Chutney z mango

Chutney z mango jest idealny do kanapek, mięsa, domowych burgerów, serów i nie tylko. Spróbuje koniecznie!

Czytaj dalej