UE
UE
2BeBio
PROW 2014 - 2020

„EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH: EUROPA INWESTUJĄCA W OBSZARY WIEJSKIE”.

OPERACJA MAJĄCA NA CELU ZWIĘKSZENIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT CERTYFIKOWANYCH PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH DEDYKOWANYM NIEMOWATLĘTOM, KOBIETOM W CIĄŻY I KARMIĄCYM POPRZEZ ZINTENSYFIKOWANE DZIAŁANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNE.

WSPÓŁFINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PODDZIAŁANIA 3.2 „WSPARCIE DZIAŁAŃ INFORMACYNYCH I PROMOCYJNYCH REALIZOWANYCH PRZEZ GRUPY PRODUCENTÓW NA RYNKU WEWNĘTRZNYM” PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020.

PRZEWIDYWANE WYNIKI OPERACJI TO ZMIANA NAWYKÓW KONSUMENCKICH ODBIORCÓW - ZWRACANIE UWAGI NA CERTYFIKOWANE PRODUKTY EKOLOGICZNE.

Bio dla mam

Bio dla mam

Droga mamo, przedstawiamy Ci innowacyjny i nowatorski produkt! Są to zupy dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących i dzieci od 7 miesiąca życia. Skąd pomysł – zapytasz. Jesteśmy zaangażowanym zespołem, który prężnie działa na rynku BIO od niemal 20 lat. Mało tego! Od początku współpracujemy z producentami baby food i doskonale wiemy z czym to się je. Żaden z nich jednak do tej pory nie złożył Ci takiej propozycji jak my. Zwłaszcza, jeśli chodzi o produkty dla kobiet w ciąży. A więc jesteśmy i serdecznie zapraszamy Cię do świata zdrowej, bezpiecznej żywności, która jest wolna od polepszaczy smaku, metali ciężkich czy przemysłowej produkcji, która oferuje wysoko przetworzoną żywność. Nasze zupy to pełnowartościowe dania, które niekiedy mogą stanowić dodatek do głównego posiłku. Skusisz się?

A czy wiesz, że przepisy prawa unijnego pozwalają na to, by producenci żywności nie informowali o tym, skąd pochodzą poszczególne składniki ich posiłków? My się na to absolutnie nie zgadzamy! Na naszych półkach stoją opasłe tomy badań, wykonane w wyspecjalizowanych laboratoriach, dotyczące gleby, na której rosną nasze uprawy, pól obok nich, a także samych warzyw. Matka natura doskonale wie, co dla nas najlepsze – wystarczy jej zaufać – pozwolić warzywom dojrzewać w swoim tempie i w odpowiednim czasie zebrać plon.
Co to znaczy?. Otóż chodzi o to, by warzywo tuż po zerwaniu trafiło do naszej chłodni. Dzięki temu zachowuje całą swoją moc, którą pozyskało z natury. I my dojrzeliśmy do tego, by przygotować produkty idealnie skrojone pod potrzeby mamy – od momentu ciąży, przez etap karmienia piersią, po wprowadzanie pierwszych posiłków do diety dziecka. A wszystko to naturalnie dobre.

Nasze produkty to gotowe, zbilansowane w taki sposób diety, by pokryć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią i dzieci podczas ich pierwszych posiłków. Każdą z naszych zup możesz doprawić tak, jak lubisz lub dodać do niej ulubione warzywo. Zadbaj o swoją pociechę – ugotuj jej pełnowartościowy posiłek, wolny od polepszaczy smaku. Przecież doskonale wiesz, jaki smak ma mieć Twój posiłek. Wejdźmy w komitywę! My dostarczymy Ci to, co natura ma najlepszego, a Ty przyrządzisz to najlepiej, jak potrafisz. Sukces gwarantowany!

Dzięki temu zyskasz posiłek, który idealnie pasuje do Twojej rodziny. Od dziś nie musisz polegać na gotowych produktach pasteryzowanych w słoiczkach, które pochodzą z przemysłowych fabryk. Teraz to Ty decydujesz, co zjecie dziś na obiad! Dlaczego? Bo chcemy, by to, co daje nam matka natura stało się filozofią życia kolejnych pokoleń. Słowem – by BIO zostało wyssane z mlekiem matki. Pomożesz nam w tej misji?

Artykuły dedykowane dla mam

Kompot z ekologicznej mieszanki owoców jagodowych

Kompot z ekologicznej mieszanki owoców jagodowych 2beBIO to zdrowa alternatywa dla soków i słodkich napój dla Ciebie i Twojej rodziny.

Czytaj dalej

Jak myślicie po co nam witaminy i minerały? Część I

Niedobór witamin i minerałów może zaburzyć prawidłowy rozwój i funkcjonowanie naszego organizmu, a nawet zagrażać życiu i zdrowiu. Składniki mineralne to pozostałości w postaci popiołu
i stanowią zaledwie 4% masy ciała. Nasz organizm nie ma możliwości ich wytworzenia
i możemy ich dostarczyć prawie wyłącznie w dobrze zbilansowanej diecie.  Minerały dzielimy na dwie grupy: makroelementy i mikroelementy.

Czytaj dalej

Jak myślicie po co nam witaminy i minerały? Część II

Witaminy, podobnie jak minerały, są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju psychofizycznego. Mimo, że potrzebujemy ich w niewielką ilość, większość witamin musimy pozyskać z posiłków jakie codziennie spożywamy. Dlatego tak ważna jest dobrze zbilansowana dieta bogata w składniki odżywcze i witaminy.

Czytaj dalej