UE
UE
2BeBio
PROW 2014 - 2020

„EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH: EUROPA INWESTUJĄCA W OBSZARY WIEJSKIE”.

OPERACJA MAJĄCA NA CELU ZWIĘKSZENIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT CERTYFIKOWANYCH PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH DEDYKOWANYM NIEMOWATLĘTOM, KOBIETOM W CIĄŻY I KARMIĄCYM POPRZEZ ZINTENSYFIKOWANE DZIAŁANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNE.

WSPÓŁFINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PODDZIAŁANIA 3.2 „WSPARCIE DZIAŁAŃ INFORMACYNYCH I PROMOCYJNYCH REALIZOWANYCH PRZEZ GRUPY PRODUCENTÓW NA RYNKU WEWNĘTRZNYM” PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020.

PRZEWIDYWANE WYNIKI OPERACJI TO ZMIANA NAWYKÓW KONSUMENCKICH ODBIORCÓW - ZWRACANIE UWAGI NA CERTYFIKOWANE PRODUKTY EKOLOGICZNE.

Nie mamy nic do ukrycia!

Przyglądamy się rynkowi baby food od blisko 20 lat. Doskonale wiemy, co się na nim dzieje, bo dostarczamy nasze surowce producentom żywności dla dzieci. Zauważyliśmy, że nie ma produktów, których wytwórcy troszczyliby się o kobiety w ciąży czy karmiące piersią. A przecież to na bazie diety matki rozwija się nowe życie. Chcesz zapewnić swojemu maluchowi zdrowy, zbilansowany rozwój? Pomożemy Ci! Włącz do swojej diety zupy bio od pierwszych dni ciąży i ciesz się tym, co natura ma najlepszego.

A wiesz, że przepisy prawa unijnego dopuszczają produkty, których producenci nie informują skąd pochodzą poszczególne składniki? Dla nas surowiec i jego historia stanowi podstawę działania. Dokładnie sprawdzamy stan gleby, na której prowadzimy swoje uprawy, ale także pola obok nich. Kontrolujemy stan warzyw i owoców na każdym etapie dojrzewania, a przy tym staramy się nie przeszkadzać naturze. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt jest w 100% bezpieczny, wolny od wszelkich nawozów i sztucznych substancji. Co zrobić? Ciągnie nas do natury jak wilka do lasu! Poczuj ten zew! Już dziś dołącz do naszej społeczności i be BIO.

Chcesz się przekonać o tym, że nasze produkty są najlepsze na rynku? Świetnie! Działamy w myśl zasady „z pola na talerz”, czyli od razu po zbiorze, w możliwie najkrótszym czasie, zamrażamy surowce. Stosujemy metodę Fresh-Frozen. To znaczy, że warzywa, którymi karmisz swoje pociechy, są świeżo zamrożone, dzięki czemu zachowują wszystkie swoje właściwości odżywcze.

Nie mamy nic do ukrycia! Trzymasz nasz produkt w ręku? Śmiało wpisz czterocyfrowy kod z opakowania. Mała podpowiedź, zaczyna się on od liter „LU”. Dzięki naszej innowacyjnej wyszukiwarce dowiesz się skąd pochodzą poszczególne składniki, a także uzyskasz dostęp do pełnego pakietu badań, które zostały wykonane.10 Teraz już wiesz, dlaczego jesteśmy pewni, że dajemy Ci to, co natura ma najlepszego.

Co więcej możemy poszczycić się pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka, i Certyfikatem Rolnictwa Ekologicznego. Zaprzyjaźnij się z naturą!

Baza wiedzy

Mrożone owoce i warzywa – czy warto je jeść?

30 października 2019 Brak komentarzy

Artykuł przeczytasz w ciągu 3 minut. Toczy się wiele dyskusji wokół mrożonych warzyw i owoców. Głównym zarzutem jest to, że nie są tak bogate w wartości odżywcze jak ich świeże odpowiedniki – i to prawda do pewnego stopnia. W dużym uproszczeniu mrożenie to szybkie schłodzenie produktów najczęściej do temperatur...

Czytaj dalej

Jak myślicie po co nam witaminy i minerały? Część I

30 października 2019 Brak komentarzy

Artykuł przeczytasz w ciągu 3 minut. Niedobór witamin i minerałów może zaburzyć prawidłowy rozwój i funkcjonowanie naszego organizmu, a nawet zagrażać życiu i zdrowiu. Składniki mineralne to pozostałości w postaci popiołu i stanowią zaledwie 4% masy ciała. Nasz organizm nie ma możliwości ich wytworzenia i możemy ich dostarczyć prawie...

Czytaj dalej