2BeBio 2BeBio

Blog

BIO mango – droga z pola na Twój talerz

15 lutego 2022

Jeśli nas choć trochę znasz, doskonale wiesz, że jesteśmy transparentni. Chętnie dzielimy się naszymi działaniami. Przykład? Zajrzyj na stronę naszego nowego projektu BIO dla MAM. Znajdziesz tam specjalną wyszukiwarkę, która, po wpisaniu kodu z opakowania, pokaże, skąd pochodzą surowce. Ekstra prawda? A dzisiaj kilka słów o BIO mango! 

Czytaj dalej

Przepisy z BIO mango 2beBIO

15 lutego 2022

Ostatnio w sieci pojawiło się mnóstwo przepisów z naszym mango. Wszystko to za sprawą tego, że nasz produkt pojawił się w Lidlu! Przedstawiamy Wam zatem 4 przepisy z BIO mango i tym samym chcemy Was zainspirować do szaleństwa w kuchni!

Czytaj dalej

2beBIO rozdaje mrożonki!

08 maja 2020

Właśnie wybiła nam okrągła liczba fanów na naszym Facebooku: 2000! W związku z tym ogłaszamy obiecany KONKURS. Zasady są banalnie proste: Poszukaj naszych mrożonek w sklepie i w komentarzu post konkursowego na Facebooku wrzuć zdjęcie, na którym będzie widoczny produkt oraz jego cena z informacją w jakim sklepie zostało...

Czytaj dalej

Mamy mają wybór i przejmują kontrolę! Nowość od 2BeBIO

03 grudnia 2019

Ekologiczne owoce i warzywa mrożone lub schłodzone, ekologiczne purée, koncentraty, mieszanki na smoothie to już dobrze znane produkty z firmy 2beBIO. Co dalej?

Czytaj dalej

Cześć!

01 listopada 2018

Jesteś tu. To znaczy, że zwracasz uwagę na to, co jesz, a ochrona środowiska nie jest ci obojętna. No i świetnie, bo dużo nas łączy. Marka 2beBIO powstała po to, by wspierać świadomych konsumentów nie tylko w ich codziennych wyborach żywieniowych, ale także w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Zapytasz,...

Czytaj dalej