Pozytywna opinia Instytutu matki i dziecka

Pozytywna opinia Instytutu matki i dziecka

Tak, to prawda! Nasze innowacyjne mieszanki warzyw BIO w postaci zupy buraczkowej, zupy dyniowej i zupy jarzynowej uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Certyfikat ten zawdzięczamy temu, że monitorujemy cały proces siania, dojrzewania i zbioru warzyw, które później stanowią zbilansowany posiłek dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią i dzieci po 7 miesiącu życia. Mało tego! Kontrolujemy także stan gleby, na której rosną nasze uprawy, a także pola obok nich. Dlatego też możesz być pewna, że nasze produkty są strzeżone niczym skarby. Choć nie ukrywamy, że staramy się im nie przeszkadzać – nasze uprawy dojrzewają w rytmie natury.

Dzięki tej starannej selekcji i uszanowaniu matki natury możemy się poszczycić systemem certyfikacji i nadzoru według procedur wymaganych przez prawo europejskie dla żywności specjalnego przeznaczenia dla dzieci. W ich skład wchodzą:

1. Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego, czyli dokument, który jest przyznawany produktom pochodzącym z certyfikowanych upraw ekologicznych, które są przygotowywane na bazie gwarancji jakości i pełnej transparentności w zakresie uprawy i przetwarzania surowca.
2. Certyfikat FSC, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni, ponieważ jest on – jako jeden z nielicznych – wspierany przez takie organizacje pozarządowe, które dbają o ekologię, jak: Greenpeace i WWF. To one walczą przeciwko nielegalnemu pozyskiwaniu drewna, degradacji lasów czy wylesianiu certyfikowanych obszarów.
3. Do tego dochodzą nasze wewnętrzne, surowe procedury 2beBIO i sukces gotowy.

Zaproś do swojego domu świeżo mrożone warzywa w formie nowoczesnych zup i od dziś miej kontrolę nad tym, co spożywa Twoja rodzina. Zastąp gotowe, wielokrotnie pasteryzowane słoiczki, posiłkiem BIO przygotowanym z miłością. Wychowajmy wspólnie nowe pokolenie, które dobre nawyki żywieniowe wyssie z mlekiem matki. Co Ty na to?

Pobierz rekomendacje