Dlaczego zupy dla mam?

Dlaczego zupy dla mam?

Dlaczego przygotowaliśmy mieszanki warzyw BIO gotowe do stworzenia na ich bazie wyśmienitych zup BIO? Bo głęboko wierzymy w to, że dostarczenie prostych, ale najlepszej jakości składników, bezpośrednio wpłynie na rozwój i kształtowanie postaw przyszłych pokoleń. A trzeba przyznać, że nasze surowce pochodzą wprost z natury. Dlatego proponujemy zacząć wprowadzać posiłki na bazie naszych produktów do swojej diety w okresie:

- ciąży, bo wtedy do płodu przedostają się wartości odżywcze, ale i powstają pierwsze szlaki smakowe Twojej pociechy,
- karmienia, bo do pokarmu przenikają smaki i wartości odżywcze dobre dla dziecka,
- wprowadzania pierwszych posiłków do diety malucha (najlepiej po 7 miesiącu życia lub wcześniej – zblendowane), bo rozpoznaje ono już posiłki z okresu rozwoju płodowego i karmienia.

Widzisz jakie to proste? Dostajesz od nas produkt, który możesz dostosować do własnych potrzeb, a jednocześnie masz pewność, że to, co znajduje się w Twojej kuchni, jest najlepszym, co oferuje natura. Wolne od nawozów, polepszaczy smaku czy zagęszczaczy – zwyczajnie bezpieczne. Skąd to wiemy? Na naszych półkach stoją wykonane przez wyspecjalizowane laboratoria opasłe tomy z badań, które zawierają dane dotyczące każdego etapu dojrzewania warzyw, stanu gleby, na której rosną, i pól obok. Posiadamy też odpowiednie certyfikaty, by być pewnym, że nasz produkt nie ma sobie równych.

Mamy propozycję – wejdźmy w komitywę. My zapewnimy solidną podstawę posiłku, która de facto może stanowić pełnowartościowe danie, a Ty skomponujesz ją w zgodzie z własnymi preferencjami. Zamień gotowe, wielokrotnie przetworzone posiłki w słoiczkach na to, co natura oferuje najlepszego. Podaruj swojej rodzinie czas i wspólny posiłek. A my zajmiemy się resztą.

Baza wiedzy

Mrożone owoce i warzywa – czy warto je jeść?

30 października 2019 Brak komentarzy

Artykuł przeczytasz w ciągu 3 minut. Toczy się wiele dyskusji wokół mrożonych warzyw i owoców. Głównym zarzutem jest to, że nie są tak bogate w wartości odżywcze jak ich świeże odpowiedniki – i to prawda do pewnego stopnia. W dużym uproszczeniu mrożenie to szybkie schłodzenie produktów najczęściej do temperatur...

Czytaj dalej

Pudding chia

22 września 2019 Brak komentarzy

Jeśli nie znacie jeszcze puddingu chia koniecznie musi spróbować. Wystarczy jedynie wymieszać nasiona chia z ulubionym mlekiem i dosłodzić do smaku. Po paru godzinach pudding chia jest gotowy. Składniki na 2 porcje: 250 ml mleka (migdałowego, ryżowego, sojowego lub kokosowego albo do szczęśliwej krowy) 4 łyżeczki nasion chia 2...

Czytaj dalej
UE
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
PROW 2014 - 2020
2BeBio