Bio Berry

Bio Berry

Produkcja Bio Berry pochodzi z certyfikowanych gospodarstw  ekologicznych, położonych w Polsce, w naturalnie czystych obszarach, często na terenach graniczących z parkami krajobrazowymi i narodowymi.

Zarządzamy całym procesem produkcji od momentu wysiewu/sadzenia poprzez monitorowanie uprawy i skupu owoców aż po produkt przetworzony, gotowy do zastosowania w przemyśle spożywczym.

W celu zagwarantowania jak najwyższej jakości naszych produktów ekologicznych skupiamy grupę ponad 300 producentów,  wyspecjalizowanych w produkcji ekologicznych owoców miękkich, takich jak: truskawki, maliny, porzeczki oraz innych owoców, takich jak: śliwka, jabłka, rabarbar czy wiśnia. Szczegółowo monitorujemy każdy etap procesu produkcyjnego od chwili siewu bądź sadzenia aż po dostawę do naszych chłodni oraz przetworzenie i dostarczenie gotowego produktu do klienta.

Nasze ekologiczne owoce eksportujemy do krajów Europy Zachodniej, USA oraz Azji.

Bezpośrednie zarządzanie produkcją oraz współpraca z chłodniami i zakładami przetwórczymi pozwala nam stworzyć produkt w pełni odpowiadający potrzebom klienta.